Záruka

Záruka

Prémiová záruka Kodak

Rovnako, ako nám záleží na každom jednotlivom príbehu, ktorý chcete zaznamenať a zachovať, je pre nás dôležitá aj Vaša spokojnosť s produktmi značky Kodak, s ktorými, ako pevne veríme, budete dlhoročnými každodennými spojencami.

Z vlastných skúseností vieme, že keď sa niečo pokazí, nechceme nikam jazdiť a ukazovať alebo vysvetľovať dôvody reklamácie. Chceme mať svoje zariadenie späť čo najskôr a pokračovať ďalej v jeho používaní. Preto každý náš produkt Kodak Pixpro obsahuje službu Prémiovej záruky, s ktorou si s prípadnou reklamáciou nemusíte robiť žiadne starosti.

Touto službou, ktorú môže využiť každý majiteľ produktov Kodak Pixpro, Vám dávame možnosť bezstarostne odovzdať výrobok k reklamácii, až sa to bude najviac hodiť Vám. Žiadne cestovanie k najbližšiemu predajcovi, žiadne čakanie v rade a žiadne vysvetľovanie. Stačí, keď vyplníte krátky formulár z odkazu nižšie, ktorý nám pošlete. Spojíme sa s Vami a bezplatne vyzdvihneme produkt priamo u Vás doma, v kancelárii alebo kde si poviete, a po odstránení problému zaistíme aj jeho opätovné doručenie späť do Vašich rúk. To všetko v najkratšom možnom čase, aby ste mohli čo najskôr zariadenie znovu používať.

Vyplniť reklamáciu
Více informací - cookies